זומבה מתגייסת לעזור לעדן!

אמרנטה כהן, מדריכת זומבה פנתה בבקשה נרגשת לעזרה לאחר שגידול סרטני התגלה בעמוד השדרה של גופה של ביתה,עדן בת ה7.
הרופאים בארץ לא מסוגלים לבצע ניתוח כה מסוכן להסרת הגידול,  אמרנטה ועדן נוסעות לפלורידה בסוף חודש אוגוסט , לניתוח ע"י רופא מומחה.
עלות הניתוח - 170,000 דולר.
נפתחה קרן מיוחדת לתרומות לכל המעוניין. כמו כן, קהילת הזומבה בישראל מתגייסת כדי לעזור לאמרנטה . בשבועיים הקרובים יתקיימו ברחבי הארץ שיעורי זומבה שיוקדשו תרומה לאמרנטה ועדן!!

קרן מיוחדת לתרומות -http://www.haverim.org.il/funds/one_fund/669.htm

ברשימה זו מפורטים השיעורים , מוזמנים להתקשר, להגיע ולתרום!!!!! כי זומבה זה כח !!!! #zumba4eden
רשימת שיעורים! (הרשימה מתעדכנת מידי יום)

 

שיעורי תרומה לעדן
  שם המדריך תאריך שעה מקום כניסת אורחים
1 יפעת הדר
חלי עוז
18.8 11:30 זאוס ראשל"צ בתשלום תרומה
2 יפעת הדר 19.8 20:00 זאוס ראשל"צ בתשלום תרומה
3 אלינור ליסטופד 15.8 20:00 מתנס עיר ימים
נתניה
 
4 דידי רצם
חלי עוז
17.8 14:30 גרייט שייפ גדרה בתשלום תרומה
5 דליה שיני 19.8 20:30 הגולן 36 הוד השרון בתשלום תרומה
6 חדווה רזניק 15.8 20:00 STRONG BY ZUMBA
מרכז הזומבה רחובות
בתשלום תרומה
7 מריו גוטיירז 16.8 20:00 מרכז הזומבה רחובות יש לשריין מראש
8 אירה גורון 17.8 08:00 סטודיו מטי מלחה אצדיון טדי י-ם נשים בלבד
9 טלי גרינברג 26.8 17:30 זומבה הורים וילדים
מרכז הזומבה ברחובות
יש לשריין מראש
10 מיכל מתיתיהו 17.8 13:00 מבוא פסגה 1 הר הדר בתשלום תרומה
11 שרית,סאשה וחלי 22.8 20:00 MY WAY קוגל 38 חולון בתשלום תרומה
12 לירון וובר 17.8 15:00 הולמס פלייס שבעת הכוכבים בתשלום תרומה
13 חגית שפי גביזון 15.8 20:30 קאנטרי הסתדרות ראשון לציון בתשלום תרומה
14 סשה לגרינסקי 21.8 19:00 סשה סטודיו ישראל אלדד 11 י-ם בתשלום תרומה
15 דנה בן בניסטי 21.8 19:30 בית בארבור תל אביב בתשלום תרומה
16 מירב גלאם 15.8 20:30 מתנס בנימינה בתשלום תרומה
17 נטשה סושקו 15.8 19:00 הולמס פלייס חיפה  
18 נטשה סושקו 15.8 20:30 הולמס גרנד קניון  
19 שירלי גולדשלאגר 17.8 10:30 הולמס פלייס גבעת שמואל בתשלום תרומה
20 שירלי גולדשלאגר 17.8 12:45 הולמס פלייס פתח תקווה בתשלום תרומה
21 דניאלה ויסוצקי 22.8 20:00 STUDIO IN עמק איילון 32 שהם בתשלום תרומה
22 דידי רצם 18.8 09:00 מרכז הזומבה ברחובות יש לשריין מקום
23 מורן מתיתיהו 21.8 20:00 מתנס לזרוס איינשטין 16 ר"ג בתשלום תרומה
24 גלי מנדל 20.8 18:00 מכון כושר טרגט רמת גן  
25 רויטל רמתי 21.8 18:30 מרכז הספורט רמת רחל ירושלים סגור למנויים
26 ויקטוריה דרויש 20.8 20:15 מתנס מעוז ציון בתשלום תרומה
27 טל ברגר 22.8 10:30 ספורטן הוד השרון  
28 טל ברגר 22.8 18:30 ספורטן פתח תקוה  
29 טל ברגר 23.8 09:30 הולמס פלייס ראש העין  
30 טל ברגר 23.8 18:00 גו'י הוד השרון  
31 ניקול שטרן 19.8 17:00 זומבה אמהות וילדות
מרכז בייגלה-צור יגאל כוכב יאיר
הרשמה מראש
32 אתי דהאן 15.8 21:00 מתנס מגדים כרמיאל  
33 אורלי בן עמי 22.8 08:00 סטודיו מטי מלחה ירושלים  
34 אורלי בן עמי 23.8 20:15 סטודיו מטי מלחה ירושלים  
35 לילך רון 17.8 11:30 הולמס פלייס חיפה  
36 לילך רון 19.8 19:30 מתנס הוורדים רמות יצחק נשר  
37 מרי גרה
דוד נהרי
26.08 20:30 המרינה באשקלון תשלום כתרומה
38 שלי נימוי 16.08 18:00 קאנטרי נצרת עילית  
39 דידי רצם 20.8 19:00 גרייט שייפ רחובות תשלום כתרומה
40 מריו גוטיירז 20.08 19:30 מרכז הזומבה ברחובות יש לשריין מקום
41 דקלה גריידי רוז 27.08 20:30 מתנס צורן תשלום כתרומה
42 מרי גרה
ומדריכי הדרום
30.8 20:00 אייקון פיטנס תשלום כתרומה
43 רחלי פישר אור 20.8 20:00 קאנטרי גבעתיים  
44 מעין אלבוגן 16.8 20:00 מרכז דור הוד השרון  
45 אורית מזרחי
אלינור ליסטופד
19.8 20:15 סוויפט פולג תשלום כתרומה
46 דוד נהרי 24.8 11:15 סטודיו מטי מלחה ירושלים  
47 יעל רינגל 24.8 10:00 הולמס פלייס גבעתיים כניסה 40 שח
48 מריאן אונה 21.8 20:00 אייקון פיטנס חולון  
49 אושר כהן 22.8 20:00 מגה סטודיו כפר סבא תשלום כתרומה
50 מרים מאור 17.8 09:00 סטודיו מטי בית שמש לנשים בלבד
51 מרים מאור 22.8 10:35 סטודיו מטי קניון הדר בית שמש לנשים בלבד
52 דידי,עינב וסי 25.08 20:30 בית ספר פינס גדרה תשלום כתרומה
53 גילי, שנטל, שיר וחן 24.08 12:30 גו אקטיב קרית אונו תשלום כתרומה
54 ורד מונטלגרה 18.08 19:30 בית ספר תחכמוני נתניה תשלום כתרומה
55 דידי רצם
ספיר אקראי
19.8 21:00 גרייט שייפ גדרה תשלום כתרומה
56 אינרה אליאב 20.8 17:30 זומבה קידס-מרכז רגעים יהוד תשלום כתרומה
57 אילנית ג'ורנו 22.8 20:00 הדרור 21 תל מונד  
58 מורד ספיר 25.8 20:30 ספייס רחובות תשלום כתרומה
59 רוית סנפי 19.8 20:30 STRONG BY  ZUMBA
אם המושבות פתח תקווה
בתאום מראש
60 ליעד קודיש לוין 23.8 19:00 קאנטרי בית יצחק  
61 אורלי פריד 16.8 19:00 בית ניצן רחובות  
62 ריקי מן 25.8 21:00 קולג'ים -האוניברסיטה 1 נתניה תשלום כתרומה
63 אלה הארט 22.8 20:30 בית זית  
64 נטלי רודריגז 23.8 20:30 הולמס פלייס רחובות  
65 ורד קליין 21.8 20:00 סטודיו חשמונשים-חשמונאים לנשים בלבד
66 אורית מזרחי
אנה פורמן
22.8 20:30 סטודיו MY WAY נתניה תשלום כתרומה
67 מריסול שגיב 24.08 09:15 מורפיט-רוקח 23 רמת גן זומבה גולד
68 מריסול שגיב 21.08 20:30 גבי נועה- רזיאל 25 נתניה  
69 סטייסי שני 19.8 18:00 מועדון אביבים חיים לבנון 75 תל אביב זומבה גולד
70 תרצה 19.8 20:00 ספורטלייף פרדס חנה  
71 דניאלה נובינסקי 22.8 21:00 מרכז הזומבה ברחובות יש לשריין מקום 
72 נטלי קדמי 19.8 20:00 מרכז הזומבה ברחובות זומבה גולד
73 מורן נחמני 20.08 20:30 מורפיט ג'ים יש לשריין מקום
74 דניאלה נובינסקי
אלינור ליסטופד
24.8 13:30 חדר כושר זאוס ראשון לציון  
75 דניאלה נובינסקי
אריה חליווה
25.8 11:30 חדר כושר זאוס ראשון לציון  
76 אבישג זיו 12.9 19:30 מתנס חצור הגלילית  
77 אילנה שושני 19.8 20:15 סטודיו ג'ימקס חשמונאים  
78 אריאל נזרי 19.8 20:00 ג'אמפ שער בנימין  
79 אנה סליה דה סילבה 23.8 20:00 תיכונט,שושנה פרסיץ 3 תל אביב  
80 צליל אתירם 23.8 1930 סטודיו הנעה בנשים, חירות 5 יבנה נשים בלבד
81 צליל אתירם
לואיז לוי
28.8 19:30 לזוז המיסב 7 יבנה  
82 שניר בושארי וגבו 31.8 14:00 פרופיט פתח תקווה  
83 מרינה זומבה 22.8 20:30 פרופיט אשדוד  
84 מירב ויצמן 20.8 20:30 קרן היסוד 12 בת ים נשים בלבד
85 מרי גרה 30.8 20:00 אולם ספורט אגמים,עופר 14 אשקלון  
86 מירב כהן 22.8 20:00 STRONG BY ZUMBA
פיטנס קלאב מגדל העמק
 
87 שיר מור     כל שיערי השבוע
סטודיו פיט פוינט קרית אונו
 
88 שיר מור 24.8 12:30 קאנטרי גו אקטיב   
89 לילך טביביאן 23.8 19:00 קורפוס הרצליה  
90 לילך טביביאן 23.8 20:15 סטודיו מוד רמת השרון  
91 מוריה כהן 22.8 17:40 STRONG BY ZUMBA
סטודיו מטי בית שמש
נשים בלבד
92 מוריה כהן 22.8 18:30 סטודיו מטי בית שמש נשים בלבד
93 מיכל,רוזה, נטלי ובר 23.08 20:30 הולמס פלייס רחובות 50 ש"ח
94 מורן אהרון 20.08 20:00 מורן פיטנס תל אביב  
95 שירן יהוד 31.8 09:15 זומבה אמהות וילדות
S.STUDIO נס ציונה
יש לשריין מקום
96 מירי אסיאס 20.08 21:00 סטודיו בי פיט רחובות  
97 מירי אסיאס 22.8 19:30 סטודיו איב  
98 אורית אלדבח 21.8 20:00 מתנס כצנלסון אשקלון נשים ונערות בלבד
99 סאשה לגרינסקי 26.8 20:30 מגה סטודיו כפר סבא  
100 רבית כהן 30.8 19:00 הולמס פלייס פמילי חיפה  
101 סהר, תומר ושי 29.8 20:15 הולמס פלייס מודיעין  
102 דלית מיקנוביסקי 25.8 20:00 מתנס קולייר אילת  
103 אנה פורמן 23.8 08:55 סטודיו MY WAY נתניה זומבה גולד
104 אנה פורמן 27.8 20:30 סטודיו מי ג'ים קניון בית אליעזר חדרה  
105 מריו גוטיירז
מרתה פורמוסו
01.9 21:00 קאנטרי ל תל אביב רכישה מראש
0522694842
106 שובל עוזרי 25.8 20:00 ספייס כפר סבא  כניסה לאורחים
107 אביטל וקס
עינב לוי
30.8 20:30 מתנס יד התשעה, רביבים 14 הרצליה  
108 אביטל, אלישבע, רות 31.8 08:30 קאנטרי קלאב רעננה  
109 נעמה בומגרטן 25.8 20:30 ספרטא, משה דיין 30 כפר סבא נשים בלבד
110 רבית כהן 30.8 19:00 הולמס פלייס פמילי חיפה